KADROMUZ

İCRA KURULU


Tayfun Bayar Tayfun BAYAR
İCRA KURULU BAŞKANI
Aşkın Gündoğdu Aşkın GÜNDOĞDU
İCRA KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
Meral BİLGİN Meral BİLGİN
KURUCU TEMSİLCİSİ / İCRA KURULU ÜYESİ

OKUL YÖNETİM KURULU


ŞÜKRAN DEMİRCİOĞLU
ŞÜKRAN DEMİRCİOĞLU
İLKOKUL MÜDÜRÜ
Kamil ALKAYA
Kamil ALKAYA
ORTAOKUL MÜDÜRÜ
Harun ÖNGÖREN
Harun ÖNGÖREN
ETKİNLİKLER VE İDARİ İŞLER MÜDÜRÜ
MURAT CİVELEK
Murat CİVELEK
ORTAOKUL EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ ve ÖDB SORUMLUSU
MÜGE YAMANLICA TUNCAY
Müge YAMANLICA TUNCAY
ANASINIFI-İLKOKUL EĞİTİM KOORDİNATÖRÜ

REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMA BİRİMİ


 MELİKE DURAMAN
Melike DURAMAN
REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Ayla ÖZTÜRK
Ayla ÖZTÜRK
REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMAN
Ayşe Yıldız
Ayşe YILDIZ
REHBERLİK ve PSİKOLOJİK DANIŞMAN

ANASINIFI ÖĞRETMENLERİMİZ


  Kübra ARSLAN Kübra ARSLAN
SINIF ÖĞRETMENİ
 Havva Ülker UZUN Havva ÜLKER UZUN
SINIF ÖĞRETMENİ
 Cansın SENCER Cansın SENCER
SINIF ÖĞRETMENİ
 Ebru BEKTAŞOĞLU Ebru BEKTAŞOĞLU
SINIF ÖĞRETMENİ

İLKOKUL ÖĞRETMENLERİMİZ


MELAHAT  AYDEMİR Melahat AYDEMİR
SINIF ÖĞRETMENİ
ULVİYE  ECE Ulviye ECE
SINIF ÖĞRETMENİ
HANDE  KARAKAŞ BABAESKİ Hande KARAKAŞ BABAESKİ
SINIF ÖĞRETMENİ
İLHAN  EMİR İlhan EMİR
SINIF ÖĞRETMENİ
MÜKERREM ATÇI Mükerrem ATÇI
SINIF ÖĞRETMENİ
NEZAHAT MERYEM DİNÇ Nezahat Meryem DİNÇ
SINIF ÖĞRETMENİ
ÖZGE  KELEŞ SEZEN Özge KELEŞ SEZEN
SINIF ÖĞRETMENİ
GÜLER BUĞDAYCI Güler BUĞDAYCI
SINIF ÖĞRETMENİ
SEMİHA KARAKAYA Semiha KÜÇÜKKAYA
SINIF ÖĞRETMENİ
LEMAN ÇAĞLAR Leman ÇAĞLAR
SINIF ÖĞRETMENİ
İBRAHİM  BATI İbrahim BATI
SINIF ÖĞRETMENİ
YADİGAR AKYOL Yadigar AKYOL
SINIF ÖĞRETMENİ
GÜLSEVEN TATAR Gülseven TATAR
SINIF ÖĞRETMENİ
GÜLSEVEN TATAR Yusuf İPEKÇİ
SINIF ÖĞRETMENİ
Fethiye AYDIN Fethiye AYDIN
SINIF ÖĞRETMENİ

ORTAOKUL ÖĞRETMENLERİMİZ


Gülay ÇETİNKAYA Gülay ÇETİNKAYA
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
RIZA MAHİR  ÖZEL Rıza Mahir ÖZEL
TÜRKÇE ÖĞRETMENİ
BURCU AYGEN Burcu AYGEN
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Dr. Onur MIHÇI Onur MIHÇI
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
YUSUF  CANİK Yusuf CANİK
MATEMATİK ÖĞRETMENİ
Aynur Özakdağ Aynur ÖZAKDAĞ
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Esra Gülek TOMBUL Esra GÜLEK TOMBUL
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Esra Gülek TOMBUL Sema KÜÇÜKMERT ERTEKİN
FEN BİLİMLERİ ÖĞRETMENİ
Büşra KILIÇ Büşra KILIÇ
SOSYAL BİLİMLER ÖĞRETMENİ
Nuray Fırat Nuray FIRAT
SOSYAL BİLİMLER ÖĞRETMENİ

YABANCI DİLLER ÖĞRETMENLERİMİZ


Micheal Fadoju Micheal FADOJU
YABANCI DİLLER BÖLÜM BAŞKANI
Amber Kübra ZAFER Amber Kübra ZAFER
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Ampapan PANYASEWANAMİT Ampapan PANYASEWANAMİT
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Bahar Kızılkaya Bahar KIZILKAYA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Başak ARSLAN Başak ARSLAN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Fatma Bulut Karakuzey Fatma KARAKUZEY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Esin ÖZERTUĞRUL
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Gizem Atalay Gizem Atalay
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Hilal ÜSTEK Hilal ÜSTEK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Hande ÖZKAN Hande ÖZKAN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Zeynep TÜZÜN Zeynep TÜZÜN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Erdi BUGAY Erdi BUGAY
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Merve METİN
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Pauline Aykal Pauline AYKAL
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Stella Havuçoğlu Stella HAVUÇOĞLU
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Cecile YILDIRIM Cecile YILDIRIM
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Kateryna KHOLODNIAK Kateryna KHOLODNIAK
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Jane BARATOVA Jane BARATOVA
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Adam ÜSTÜNDAĞ Adam ÜSTÜNDAĞ
İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ
Deniz Durmuşoğlu Deniz DURMUŞOĞLU
İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ
Deniz Durmuşoğlu Diana Gabriela PENA DURAN
İSPANYOLCA ÖĞRETMENİ

BRANŞ ÖĞRETMENLERİ


M. Bulut Doğan M. Bulut DOĞAN
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Esin Aşıkoğlu Esin AŞIKOĞLU
BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ
Büşra SARIÇAYIR Büşra SARIÇAYIR
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Melike ALTIN Melike ALTIN
BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENİ
Bekir Culum Bekir CULUM
DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÖĞRETMENİ
Nurhan GERÇİL Nurhan GERÇİL
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
Burçak KIZILÇAY Burçak KIZILÇAY
GÖRSEL SANATLAR ÖĞRETMENİ
İbrahim GÜLER İbrahim GÜLER
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Serkan OYLUMLU Serkan OYLUMLU
MÜZİK ÖĞRETMENİ
Nurcan KINIK Nurcan KINIK
RİTMİK DANS ÖĞRETMENİ
Cenk Bahadır KAYMAK
SATRANÇ ÖĞRETMENİ

İDARİ DESTEK BİRİMLERİ


Sonay SAKMAN KILIÇ Sonay SAKMAN
İCRA KURULU ASİSTANI
Tülay BÜYÜKKARADAĞ Tülay BÜYÜKKARADAĞ
KURUMSAL İLETİŞİM YÖNETİCİSİ
Gülden TAŞ
MUHASEBE YÖNETİCİSİ
Esra ULUTAŞ
ÖĞRENCİ İŞLERİ SORUMLUSU
Arzu SANDIKÇI TÖLE Arzu SANDIKÇI TÖLE
OKUL HEMŞİRESİ
Selda KARAKAYA Selda KARAKAYA
ÖN BÜRO SORUMLUSU
Hatice AKBULUT
ÖN BÜRO SORUMLUSU
Eyüp OY
ULAŞIM SORUMLUSU
Sedat SAKMANLI
TEKNİK ELEMAN
Abdullah ERKEN
TEKNİK ELEMAN
Yaşar CEYHAN
TEKNİK ELEMAN
Cemile ÖZTURAN Cemile ÖZTURAN
İKRAM SORUMLUSU
Cemile ÖZTUĞRAN Hakan KATMER
GÜVENLİK